OBÓZ SPORTOWY - NADRZECZE 2107

OBÓZ SPORTOWY DRUŻYNY MAZOWSZE MIĘTNE ROCZNIK 2006-2007 NADRZECZE 2017

MIEJSCE: NADRZECZE ( koło Biłgoraja)

NOCLEGI: ZAJAZD NADRZECZE

adres: Nadrzecze 36
23-400 Biłgoraj
tel. + 48 84 688 40 37,

adres strony internetowej - www.zajazdnadrzecze.pl

TERMIN: od 29.07.2017 do 05.08.2017

WYJAZD: zbiórka w sobotę 29.07.2017r. o godzinie 9:00, na parkingu w Miętnem

PWORÓT: 05.08.2017r. ok. godziny 11:00 - 12:00

UCZESTNICY:

- rocznik 2006/2007

- rocznik 2004/2005

- rocznik 2002/2003

WYMAGANIA OD UCZESTNIKÓW

1. Wypełnienie i oddanie „Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Wypoczynku”

2. Po przyjeździe na miejsce uczestnicy wyjazdu zapoznani zostaną z obowiązującymi ich podczas obozu regulaminami

- regulamin obozu (zgoda na udział w obozie równoznaczna jest z zaakceptowaniem zapisów regulaminu)

- regulamin kąpieliska

3. Wpłata pełnej kwoty za obóz - 1100zł

Regulamin obozu sportowego

Regulamin znajduje się na "Karcie Kwalifikacyjnej Uczestnika Wypoczynku"

SPRAWY RÓŻNE

1.Każdy uczestnik obozu będzie miał zagwarantowany dostęp do butelkowanej wody pitnej

2. Nie przewiduje się specjalnie wyznaczonego dnia odwiedzin Rodziców, a jeżeli sytuacja tego wymaga proszę o wcześniejsze umówienie się z trenerem.

2. Pieniądze (tzw. kieszonkowe), które otrzymuje na czas wyjazdu każdy z uczestników obozu mogą zostać przekazane na przechowanie do trenera. Trener wypłaca na życzenie poszczególnych osób potrzebną kwotę np. na zakupy.

3. Dostęp do telefonów komórkowych według ustaleń poszczególnych trenerów.

Można w ogóle nie zabierać telefonów komórkowych.

KILKA POMOCNYCH INFORMACJI, CO ZE SOBĄ ZABRAĆ

1. Pełen sprzęt sportowy umożliwiający uczestnictwo w treningach: buty – najlepiej dwa rodzaje z płaską podeszwą oraz z korkami, skarpetki, spodenki, koszulki, dresy, cienką kurtkę przeciwdeszczową tzw. ortalion, (koszulki i skarpety po kilka sztuk)

2. Stroje meczowe, te w których gramy w lidze

3. Koniecznie ochraniacze na piszczele

4. Ubrania i obuwie na przebranie po treningu, w tym kilka rzeczy ciepłych w razie braku pogody

5. Strój kąpielowy: kąpielówki, klapki, ręczniki, zwracam uwagę na fakt, iż będziemy trenować dwa razy dziennie, po każdym treningu obowiązuje kąpiel, dlatego potrzebna jest większa ilość ręczników i koniecznie klapki pod prysznic

6. Torba treningowa lub plecak, aby zmieścić: koszulkę, spodenki, getry, buty, picie na trening

7. Rzeczy do higieny osobistej (szczoteczka do zębów, pasta, mydło, szampon)

8. Zabezpieczenie przed słońcem; czapeczka, okulary przeciwsłoneczne, kremy UV (duży filtr min 15, dostosowany do karnacji i poziomu aktualnej opalenizny)

9. Środek przeciw komarom

11. Legitymację szkolną (w ostateczności inny dokument tożsamości koniecznie ze zdjęciem)

Nie zabieramy:

1. Wartościowych i drogocennych rzeczy – klub nie bierze za nie odpowiedzialności.
  2. Jedzenia (słodyczy itp.) oraz picia (z wyjątkiem jedzenia i picia na drogę)
  3. Zbyt dużej ilości rzeczy, szczególnie tych mało potrzebnych podczas obozu sportowego